Karabük-Safranbolu Çanak Anten Kurum, Montaj, Satış

Osman Usta Tel:0533 364 26 79

Karabük-Safranbolu civarında çanak anten, montaj, kurulum işlerinizi itina ile yapıyoruz. Uzman ustalarımız bir telefonunuz ile sizlerin ayağınıza gelip siz çayınızı içerken bizler arzalarınızı gideriyoruz.

Karabük ve Safranbolu 30 yıllık tecrübemizle her türlü çanak montaj ve uydu montajı yapmaktayız.

Karabük Elektrikçi
Karabük Elektrikçi

Sizler bizi aradığınızda uzman ekiplerimiz arzanın bulundugu yere gelerek arza tespiti yapar ve sizlere arzanın nedeninin detaylı bir şekilde anlatır. Sizlerin taktiri ile arza giderilir ve piyasadan çok daha uygun fiyatlara mükemmel bir hizmet almış olursunuz.

Karabük ve Safranboluda ister malzeniz bizden olsun ister sizin malzemeniz olsun gelip evinizd, işyerinizde Çanak Anten Kurulumu ve Montajı yapmaktayız.

Karabük ve safranbolu civarında uydu anteni kurumu ve montajı ile ilgili her türlü arzalarınız yapılmaktadır.

Çanak anten ve Uydu anteni kurulumu dışında tüm elektrik işleriniz itina ile yapılmaktadır.

Karabükte ve Safranboluda

-Elektrik Tesisatı

-Sigorta değişimi

-Şofben takma- tamiri

-Televizyon tamiri

-Karabük Korniş Takma, Korniş Montajı

-Kaçak akım rolesi takma

-Avize takma

-Klima elekrik tesisatı çekme

-Kombi elektrik tesisatı çekme

-Termosifon takma

-Anahtar – Priz Takma

Peki bizi Neden seçmelisiniz?

Evinizden çıkmadan bir telefonla bizlere ulaşabilirsiniz. Siz telefonu kapatır kapatmaz ekiplerimiz vermiş olduğunuz adrese yola çıkarlar. Çok kısa sürede ihtiyaç olan işler tespit edilerek sizlere ücreti çıkarılır ve iş sonunda bir süprizle karşılaşmazsınız. Kullanma talimatlarına uydugunuz halde arzalar devam eder ise ücretsiz şekilde arzanız giderilir. Bizlerin talimatları dogrusunda yaptıgımız tüm işler garantilidir.

Karabük-Safranbolu Çanak Anten Kurum, Montaj, Satış

Karabük-Safranbolu Çanak Anten Kurum, Montaj, Satış” üzerine 6 düşünce

  • çabuk yapıyor güzel ama önceden alacağı ücreti sormadan benim gibi iş yaptırmayın yoksa fena kaziklanirsiniz hala içimden çıkmıyor 156 17 gün
    önce yaptırdım bir tv antenin varadan bağladı birde avize taktı anten pirizi ondandı Priz sorduk satana 20 tl ante kablosunu bağlama 30 olsa avize 30 olsa 20 tl benzin harcasa harcamadan odak uzak değil ben 100 razıydım ama adam 130 dedi 120 vedim eşime 70 aldi dedim 120 desem iyi bi kavga çıkardı içim yandı okadar para verdigimden

  • Ustayı çağırdik 20 dk sonra geldi, sağolsun diğer ustaların yapamadığı işi 5 dakikada yaptı. Verdiğimiz para helal olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir