Karabük- Safranbolu Korniş Takma ve Montajı

Karabük- Safranbolu Korniş Takma ve Montajı, Karabük Safranbolu’da deneyimli, güvenilir ekibimizle temiz ve pratik korniş montajımızla hizmetinizdeyiz. Bir numarayla, oturduğunuz yerden bizi arayın gelelim kornişlerinizi temiz işçiliğimizle takalım. Korniş nasıl takılır? diye dert ediyorsanız Karabük Safranbolu korniş montajını güvenilir ekibimizle gelelim biz takalım. Karabük Safranbolu’da perde korniş takma ustanız hazır. Korniş montajında uygun fiyata, temiz işçiliğimizle artık Karabük Safranbolu’dayız. Akşam 19.00’a kadar arayın evinize gelelim, korniş montaj ustamızı gönderelim, perdelerinizi rahatlıkla kullanın. Yeni eve mi taşındınız? Eski evinizdeki kornişler sökülüp yeni evinize korniş montajı mı yapılacak? Evinizdeki kornişler yerinden çıktı mı?

karabük korniş montajı
karabük korniş montajı

Karabük Safranbolu’da yıllarca bu sektörde hizmet yapan, profesyonel ekibimizle her türlü korniş montajı, avize montajını; kaliteli, birinci sınıf korniş, dubel , pul ve çelik vida kullanarak yaptığımız montajlarla, kornişlerinizi ömürlük kullanabilecekseniz. Malzeme, işçilik dahil korniş ve avize montajlarımız uygun fiyata bir telefonla Karabük Safranbolu’ da kapınızda. Ev perdesi, iş yeri perdesi, büro perdesi, mağaza perdesi, komple bina perdesi, zebra perde, stor perde, klasik perde, jaluzi perde, tüm perde korniş montaj işlerinizi, temiz işçilik, kaliteli malzeme, güvenilir ekibimizle itinayla yapmaktayız.

Temiz işçilik, garantili korniş montajı vidalı ve pullu olarak titizlikle yapılacaktır. Hafta içi ve hafta sonu 12.00-19.00 arası Karabük Safranbolu’da tek numarayla, tecrübeli deneyimli kadromuzla, kaliteli malzemelerimizle evinize gelip perde avize montajınızı titizlikle yapıyoruz. Korniş montajı uygun fiyata, tecrübeli ekiple, garantili verilerek, kaliteli malzemeler kullanılarak, temiz işçilikle yapılmaktadır.  Bu hizmet hiçbir yerde yok! Sağlam korniş montajı ömür boyu garanti verilerek yapılmaktadır.

Karabük- Safranbolu Korniş Takma ve Montajı

Karabük- Safranbolu Korniş Takma ve Montajı” üzerine 2 düşünce

  • Usta muazzam iş yapıyor hem temiz çalışıyor hemde kornişe çocuk sallansa düşmeyecek şekilde yaptı valla osman usta sagol:)

    Avni YILDIRIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir